Katalog firm

Adamex Druk

Gadżety reklamowe są w dzisiejszych czasach niezbędną formą reklamy dla firm. W tej sprawie warto zwrócić się do profesjonalnej drukarni Adamex, która w swojej ofercie wykonuje nadruki na produktach takich jak czapki, szaliki czy maseczki. Szeroka oferta drukarni pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne zamówienia!

Druk sublimacyjny na tkaninach

Jedną z najbardziej trwałych metod druku na tkaninach jest druk sublimacyjny. Adamex to jedna z nielicznych drukarni w Polsce, która oferuje druk sublimacyjny na tkaninach poliestrowych i dzianinach. Swoją siedzibę ma w mieście Łódź. Firmę tę tworzą profesjonaliści, którzy łączą swoją wiedzę i doświadczeniem z nowoczesnym sprzętem dostępnym w drukarni. W rezultacie wszystkie zamówienia od klientów są realizowane szybko i gotowe do odbioru w wyznaczonym terminie.
Druk sublimacyjny na tkaninach oferuje bardzo trwałe efekty. Ta nowoczesna metoda zapewnia, że nadruk będzie wyrazisty nawet po wielu praniach lub długim kontakcie z czynnikami atmosferycznymi. Adamex zajmuje się nadrukiem na tekstyliach i ubraniach. Wszystkim swoim klientom oferuje bardzo dobre ceny za świadczone usługi.
Przyjemna obsługa sprawia, że współpraca z tą drukarnią jest zawsze mile wspominana. Dlatego też jeżeli kogoś interesuje druk sublimacyjny na tkaninach to zawsze powinien złożyć swoje zamówienie w łódzkiej drukarni Adamex.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709