Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę i szeroki zakres usług prawnych. Specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym, spadkowym i administracyjnym, ale nie tylko.

Sprawy rodzinne

Zapraszam do skorzystania z oferty mojej kancelarii wszystkie osoby, które potrzebują pomocy prawnika. Jako adwokat Łódź sprawy rodzinne bardzo chętnie pomogę Wam uregulować wszystkie tematy, które związane są ze sprawami rodzinnymi. Pomagam przeprowadzić sprawy rozwodowe.
Stanę w imieniu osób, które chcą złożyć papiery rozwodowe, jak również je otrzymały. Pomogę również osobom, które owe pisma procesowe otrzymały. Do tego zajmuje się również innymi sprawami rodzinnymi, jak chociażby uregulowanie prawnej opieki nad dziećmi małoletnimi. W tym momencie mogę walczyć o dobre imię wszystkich mam, jak również ojców, którzy również mają prawo do walki o pełnię władz rodzicielskich.
Do tego mogę Wam pomóc wywalczyć odpowiednie alimenty, abyście byli w stanie utrzymać swoje pociechy na odpowiednim poziomie życiowym. Zapraszam do mnie również osoby, które ze względu na dobro dzieci chcą komuś ograniczyć prawa rodzicielskie. Na pewno skutecznie będziemy walczyć o jak najkorzystniejszy wyrok dla Was.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...