Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia zwłaszcza behawioralna, to alternatywna metoda leczenia takich chorób jak depresja, nerwica, autyzm oraz wiele innych. Z tego też powodu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej, chce państwu zaoferować możliwość uzyskania wsparcia i uczestniczenia w odpowiedniej do tego terapii.

Psychoterapia młodzieży

Niestety coraz częściej nasze dzieci, narażone są na wiele poważnych zagrożeń, wynikających bezpośrednio ze środowiska w jakim się otaczają lub znajdują, względnie innych problemów które doprowadzają do leków, nerwicy a nawet depresji, czasem uzależnienia.
Dlatego psychoterapia młodzieży we Wrocławiu oferowana przez Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej, to opcja jaką w wielu sytuacjach należy nie tylko rozważyć lecz jednocześnie zastosować. Oczywiście psychoterapia młodzieży Wrocław zakłada nie tylko wysłuchanie każdego, kto tego zazwyczaj potrzebuje, ale uświadomieniu także rodzicom ewentualnego problemu z którym zmaga się ich dziecko. Dodatkowo psychoterapia młodzieży we Wrocławiu ma w skuteczny sposób doprowadzić do momentu, kiedy przyniesie w końcu zamierzony efekt.
Dlatego warto się zastanowić nad możliwością zapisania naszego dziecka właśnie do wykwalifikowanego oraz doświadczonego psychoterapeuty, jaki de facto posiada odpowiednie predyspozycje, kompetencję i wiedzę, nader przydatną w kontekście jasno określonych działań.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117