Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Długi szlafrok damski

Na polskim rynku jeszcze do niedawna brakowało producenta eleganckich strojów nocnych, jednakże to się zmieniło od momentu, w którym swoje projekty zaprezentowała klientkom firma Sleep Art. Jej oferta dzieli się na trzy podstawowe kategorie.
Trafiły do niej piżamy damskie, szlafroki damskie oraz koszule nocne. Bielizna podzielona jest na trzy różnorodne kolekcje. W każdej z nich znalazło się też trochę miejsca dla dodatkowych akcesoriów, które mogą jeszcze bardziej uprzyjemnić sen i pięknie złączyć się z pozostałymi elementami nocnego ubioru.
Jednym z bardziej reprezentatywnych produktów marki Sleep Art jest jednak długi szlafrok damski, który w rywalizacji ze szlafrokiem krótkim prawie zawsze wygrywa. To okrycie uniwersalne i ponadczasowe. Bardzo praktyczne, bo okrywa i ogrzewa każdy fragment ciała, a jednocześnie niezwykle kobiece za sprawą klasycznej formy. Dla osób, które dołączą do newslettera, marka przygotowała ciekawy kod rabatowy. Dzięki niemu nawet te najbardziej ekskluzywne szlafroki można kupić w nieco niższej cenie niż normalnie.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737