Katalog firm

Sowa

Coraz częściej zamierzamy zastosować klimatyzację czy rekuperator, nie tylko w biurach oraz gabinetach, ale również naszych mieszkaniach i domach. EKO-Sowa to doświadczenie gdy chodzi o ich montaż, dodatkowo wspieranie klientów na każdym etapie projektowania oraz tworzenia instalacji, co wpływa na jej ewentualne działanie.

Ocieplanie poddasza

Działamy na rynku już od ponad dekady. Dzięki temu dysponujemy już nie tylko odpowiednią wiedza, która wciąż jest aktualizowana, ale i bogatym doświadczeniem w branży różnych instalacji niezbędnych w domach. Szczycimy się np. kompleksowymi i jednocześnie nowoczesnymi układami grzewczo-wentylacyjnymi.
Ostatnimi czasy spory nacisk kładziemy także na ocieplanie poddasza. Zdajemy sobie sprawy, że właściciele odmów często nie mają pomysłu na zagospodarowanie tego pomieszczenie, które przecież może bardzo wzbogacić przestrzeń całego budynku. Jednak bez właściwego jego ocieplenia nie można zacząć myśleć o jego urządzeniu z konkretnym przeznaczeniem. W naszych pracach związanych z instalacjami stawiamy na nowoczesność, innowacyjność i tak istotną dla naszych klientów oszczędność.
Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, w tym te deweloperskie. Wykonywane przez nas usługi przybierają więc różne rozmiary. My jednak nie boimy się wyzwań - to one pozwalają nam rozwijać się dla naszych klientów. Więcej informacji dotyczących metody ocieplania poddasza prezentuje nasza strona http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/docieplanie-metoda-wdmuchiwania/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233