Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Polędwiczki wieprzowe w słoikach

W słoiku można zamknąć wiele rzeczy: lato, wspomnienia... A co najlepsze- wyśmienite dania, które wystarczy odgrzać i się w nich rozsmakować. Staranny dobór składników i naturalnych przypraw, oprawionych w odpowiedniej temperaturze i okraszony talentem naszych kucharzy skutkuje pysznym, pożywnym posiłkiem. Smaczne polędwiczki wieprzowe w słoikach, które możesz zabrać ze sobą na biwak, do pracy, albo po prostu podgrzać je w domu, są świetnym wyborem dla koneserów mięsa.
Do tego dania warto przygotować różnego rodzaju dodatki, takie jak kasza, ryż, makaron albo ziemniaki, co uczyni go prawdziwą ucztą. Tak skomponowany posiłek będzie pysznym rozwiązaniem zarówno na obiad, jak i na kolację.
Nie odkryłeś w sobie jeszcze talentu kulinarnego? Nie oznacza to, że w domu skazany jesteś tylko na kanapki. Polędwiczki wieprzowe z naszej oferty są zdecydowanie lepszą alternatywą. Wiemy, że nic nie wprawia tak skutecznie w dobry nastrój jak smaczne, pożywne i zdrowe danie, które możesz przygotować sam w domu, bez tracenia czasu w kuchni.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...