Katalog firm

Aneta Budzińska

Jako certyfikowany trener makijażu permanentnego zapewniam Wam zawsze profesjonalnie dobrany makijaż. Nazywam się Aneta Budzińska i zachęcam Was do odwiedzenia mojego gabinetu. Zawsze dbam o to, aby moje klientki czuły się u mnie wyjątkowo. Każda z Was traktowana jest przeze mnie w sposób indywidualny.

Makijaż permanentny kresek

Makijaż permanentny pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jakie wydaje się na kosmetyki stosowane na co dzień. Dla wielu kobiet jest to zatem doskonała inwestycja w swoją urodę. Wśród gabinetów, które oferują na swojej stronie https://anetabudzinska.pl/, godny uwagi na pewno jest gabinet Anety Budzińskiej.
Jest to osoba, która jest doskonale znana ze swojego talentu jeżeli chodzi o nakładanie makijażu permanentnego, jego usuwanie, a także stosowanie różnych technik związanych z tego typu zabiegami kosmetycznymi. Swoim klientkom oferuje makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu. Jest on dostępny w bardzo rozsądnych cenach, które na pewno wyróżniają gabinet Anety Budzińskiej na tle jej licznej konkurencji.
Poza samym zabiegiem, Aneta Budzińska zapewnia także parodniowe szkolenia z techniki nakładania makijażu permanentnego. Są one indywidualne i pozwalają nauczyć się wszystkiego co niezbędne, aby stosować tego rodzaju makijaż. Zatem każda osoba, którą interesuje makijaż permanentny, na pewno powinna zawitać do gabinetu Anety Budzińskiej.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Nowoczesny salon depilacji Depilatorium oferuje szybkie i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Panie i Panowi mogą tu poddać się zabiegowi depilacji z użyciem niezwykle skute...