Katalog firm

Producent skarpet Megi

Producent skarpetek Megi oferuje produkty najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu najlepszej klasy bawełny i profesjonalnej technologii skarpetki, które oferują są niezwykle wygodne i wytrzymałe. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom posłużą przez długi czas. Bogata kolorystyka pozwala na to, aby każdy znalazł coś dla siebie!

Skarpetki dla dzieci

Czy wszystkie skarpety są wygodne? - Zdecydowanie nie! Skarpety tak jak i buty muszą być idealnie dopasowane i z wysokiej jakości materiałów, aby wygodnie się je nosiło. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, które z powodu choćby jednego niewygodnego defektu, nie będą chciały ich w ogóle zakładać.
Skarpetki dla dzieci od firmy Megi to wyjątkowe produkty, w których zostały zastosowane tylko takie rozwiązania, które z pewnością każde dziecko i rodzic doceni. Jest to między innymi idealny krój, płaski szew oraz naturalne i wysokiej jakości przędze.
Dzięki temu skarpetki dla dzieci od firmy Megi są wygodne, przyjemne w dotyku, wytrzymałe na intensywną eksploatację oraz częste prania. Naturalne materiały sprawiają, że są również przewiewne, nie uciskają nóżek i po praniu wracają do swoich wymiarów. Szeroki i różnorodny wybór fasonów oraz kolorów trafi z pewnością w gusta nawet najbardziej wybrednych maluchów. To skarpetki w uniwersalne wzory, a także z ulubionym postaciami z bajek, klasyczne jednolite lub wielokolorowe.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867