Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Gotowe jedzenie dla dzieci

Każdy rodzic wie, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta dziecka. Każdy rodzic wie również, jak trudno o sprawdzone, zdrowe produkty, z których można przygotować danie dla naszych pociech. Ponadto czas też nie zawsze pozwala na przygotowanie obiadu, który będzie smaczny i pożywny.
Z pomocą przychodzi gotowe jedzenie dla dzieci. W naszej ofercie znaleźć można dania zarówno na słodko, typu dżemy i musy, również z warzyw, jak i na słono, w których znajdziemy soczyste mięso i aromatyczne ryby. Każdy z nich starannie zbilansowany, tak, aby naszym maluchom nie zabrakło najważniejszych wartości odżywczych. Gotowe do podania od razu po podgrzaniu. Zadbaliśmy również o to, aby warzywa, owoce i mięso w nich użyte, pochodziły ze sprawdzonych źródeł.
Aromatyczny zapach i wyrazisty smak sprawią, że kiedy wasze pociechy posmakują naszych dań, nie będą chciały już żadnych innych. A rodzice mogą być spokojni, bo ich dzieci dostaną wszystko to, co najlepsze, zamknięte w słoiczku i gotowe do podania.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...