Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Gotowe jedzenie w słoikach

Jeśli szukasz smacznego i zdrowego oraz szybkiego jedzenia, to na wekownia.pl znajdziesz idealnie dostosowane dania, które będą smakować całej twojej rodzinie. Warto też dodać, że jest to gotowe jedzenie w słoikach, które mogą spożywać również dzieci.
Świetnie nada się na zbliżające się święta wielkanocne. Można u nas zamówić między innymi krem dyniowy, żurek z kiełbasą, chrzanem i podgrzybkami, czy też krem z pomidorów. Co więcej, są także dostępne dania, które znakomicie posłużą jako główny posiłek, mogą to być między innymi pikantne flaki z wołowiną, czy też klopsiki rybne w sosie koperkowym lub gulasz jagnięcy po irlandzku.
Dzięki temu można stworzyć pyszne dania, które zaskoczą twoich najbliższych, co ważne nie trzeba długo stać przy tym w kuchni, gdyż wystarczy je odgrzać w mikrofalówce. Znakomicie odnajdą się także takie dania dla ludzi, którzy są mocno zapracowani i nie mają czasu na codzienne gotowanie potraw w kuchni. Nasze dania są zdrowe i świeże, dlatego też warto je jeść nie tylko od święta.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...